Akmeņu izkārtojuma zilēšanas seanss – akmeņu orākuls

Kā lai ierauga situāciju kā vienu veselumu? Kādā veidā saņemt sapratnes un mīlestības dzirksti? Kā var ieslēgt pārmaiņu enerģijas … un doties vajadzīgajā (atbilstošā) virzienā?

Nekas nenotiek tāpat vien! Viss ir atbilde! Savukārt jautājums var kavēties.

Lai būtu iespējams saprast savu situāciju kristāliskajā pasaulē, var uzdot jautājumu akmeņiem. Akmeņu orākuls jeb akmeņu izkārtojuma zīlēšana palīdzēs jebkuru situāciju padarīt skaidrāku uztverei.

  • Kā būt, ja jautājumu nav?
  • Kad sajūta un raizes ir apmeklējuši ātrāk par izpratni vai apzināšanos?
  • Kad kaut kas notiek, bet nav saprotams kāda iemesla dēļ vai priekš kam?

Akmentiņu burvju maisiņš palīdzēs saņemt atbildi un izstāstīs par tekošajām enerģijām, palīdzēs veikt izvēli un sadzirdēt pašam sevi.

Visums ar mums vienmēr sarunājas, saka priekšā un paskaidro.

Akmeņi palīdzēs ieraudzīt enerģētisko situāciju kas atrodas Jums apkārt. Vienas konsultācijas laikā atbilstoši tēmām un pieprasījumiem tiek izpildīti vairāki akmeņu izkārtojumi.  

Akmeņu izkārtojuma zīlēšanas senas ir piemērots jebkuram. Īpaši tam, kurš jau ir “pārceļojis” kristāliskajās enerģijās, taču vēl pagaidām nav spējīgs pats priekš sevis to noteikt. Ak kaut kas ir noteikti mainījies!

Atbilstoši Jūsu vajadzībai vai problēmai es izpildīšu akmeņu izkārtojumu un atsūtīšu akmentiņu orākula atbildi atskaites veidā.

Pietekties konsultācijaisazināties ar mani.