Dziedošo kristālisko bļodu skaņas sesija – pelde kristāliskajās skaņās

Pateicoties sadarbībai ar akmeņiem un kristāliem, esmu nonākusi līdz kristāliskai skaņai (dziedošo kristālisko bļodu skaņa) un to praksei. Skaņas vibrācija ir spējīga iekļūt jebkurā vidē, tā nepārnes vielu, tikai enerģiju tīrā veidā. Šī iemesla dēļ, dziedošo bļodu melodijas klausītājam uzlabojas fiziskais stāvoklis. Atrodoties skaņas iespaidā, notiek cilvēka enerģētiskā atjaunošanās.

Uz skaņas viļņa var uzlikt specifisku nodomu. Tas, kopā ar tīro enerģiju, tiks piegādāts auguma šūnās. Nonākot telpā skaņas vilnis vienmēr zīmē skaistus rakstus un/vai mandalas.

Jāteic, to dara arī kristāliskā gaisma. Kristālisko bļodu skaņas vibrācija strukturē ķermeņa šķidrumus, pietuvina klausītāja vibrāciju rakstu tuvu ideālajam. Kristāli daudz labāk, salīdzinājumā ar cita veida vidēm, vada skaņu, iegaumē to. Caur skaņu akmeņi programmējas un vēlāk ilgstoši translē to jūsu apkārtējā telpā. Tāpēc skaņu sesijās sev līdzi drīkst un pat būtu rekomendējas ņemt kristālus.

Dziedošo kristālisko bļodu skaņas vibrācija ir nododama arī attālināti.

Meditācija ir prakse kas attīra un iedvesmo, tā sniedz dimensionālo sakārtojumu un sasinhronizē ar tekošajām (aktuālajām) enerģijām, atjaunojas visas enerģētiskās sistēma. Tā ir ātrā atpūta un stresa noņemšana. Seanss var tikt organizēts grupai vai individuāli.

Kristālisko skaņu rada kristālu dziedošās bļodas, kas ar plaša spektra vibrācijām piepilda visu telpu. Tādā veidā tiek izpildīta šūnu vibro-akustiskā masāža. Skaņas vilnis sinhronizē šūnu struktūras darbību. Sastāvējušās enerģijas, gluži kā putekļi no paklāja, tiek izkratītas ārā.

Atkārtošos – meditācija ir attīroša un iedvesmojoša prakse – kontrindikāciju nav, tā ir piemērota ik katram.

Ko sniedz šādas prakses?

 • Masāža visai ķermeņa šūnu struktūrai
 • Emocionālo un mentālo atbrīvošanos
 • Visas enerģētiskās sistēmas pasīvo atjaunošanos
 • Dimensionālo sakārtojumu un sinhronizāciju ar tekošajām (aktuālajām) enerģijām
 • Bloķētu un saspiestu enerģiju pakāpenisku un vienmērīgu atbrīvošanu ķermenī un aurā
 • Enerģiju plūsmas smalku jušanu savā ķermenī
 • Iespēja meditatīvi pārvaldīt šīs enerģijas
 • Reāla fiziska masāža visai šūnu struktūrai
 • Enerģētiskās pašsajūtas uzlabošanās
 • Jaunas zināšanas, atziņas un jauna pieredze
 • Pakāpeniska iepazīšanās ar reāliem kristāliem un to jušanas attīstība
 • Savas dzīves veseluma iekšēja personīgā sajušana un optimisms
 • Savas dievišķās daļas manifestēšana un apzinātā sadarbība
 • Ātra atpūta un stresa noņemšana.

Skaņa tā ir vibrācija, kas savieno visas dimensijas. Tāpēc pelde kristālisko bļodu skaņās paplašina sevis apzināšanos, padara iespējamu sajust savu esamību citās tuvu stāvošās dimensijās, saņemt atbildes no sevis augstākajām daļām uz jautājumiem kas tika uzdoti, salikt savu smalko lauku puzli, dziedēt iepriekšējo pieredzi, harmonizēt čakrālo sistēmu, atbilstoši nodomam (vajadzībai) izlīdzināt vektoru virzienu vienotajā, atdzīvināt sastāvējušās enerģijas.

Skaņas vilnis ir vilnis, kas nepārnes vielas, tas pārnes enerģiju tās tīrā veidā. Tāpēc šāda veida seansi papildina cilvēka enerģētiku un ķermeni ar tīru enerģiju.

Informācija ir enerģija. Kristāliskas dziedošās bļodas par 99,9% ir izgatavotas no kvarca smiltīm. Tīrais kristālisko dziedošo bļodu skaņas vilnis satur kvarca informāciju, kas, savukārt, ir visizplatītākais elements uz Zemes. Šī iemesla dēļ, šo skaņu pavisam noteikti var saukt par Kvarca un Zemes skaņu. Kristālisko dziedošo bļodu skaņa ir ļoti radnieciska visam dzīvajam uz ūdenim. Tā attīra ūdeni un uzlādē (enerģētiski), atdzīvina to. Tāpēc skaņu prakses spēj atjaunot ķermeņa šķidrumu informāciju, pārrakstīt programmu.

Kristālisko bļodu skaņas vilnis veic reālu šūnu masāžu visam Jūsu ķermenim un orgāniem. Tas ar dažādu ātrumu iziet cauri dažādām vidēm. Rezultātā viena un tā pati vibrācija sinhronizē visa ķermeņa darbību, jo arī cauri iekšējiem orgāniem skaņas vilnis iziet cauri ar dažādu ātrumu.

Ir zinātniski pierādīts, ka dabīgs skaņas vilnis sasilda šūnas. Ķermeņa šūnu vibro-akustiskā sasildīšana veicina atveseļošanos, atbrīvošanos no saslimšanām un svešām enerģijām.

Dažādi ķermeņa orgāni atsaucas uz skaņas vilni atbilstoši savam vibrāciju diapazonam. Tāpēc pelde 16 kristālisko dziedošo bļodu skaņā ļauj atrasties plašā dabiskā, kristāliskā skaņas diapazonā.

Daļu no skaņas spektra cilvēka auss nav spējīga uztvert, jo tas atrodas ārpus dzirdes spektra. Taču pavisam noteikti Jūs varēsiet pārliecināties, ka šīs skaņas uztver Jūsu ķermenis. Tādā veidā ķermenis un aura saņem masāžu ultraskaņas un infrasarkanajā diapazonā.

Skaņas diapazons aptver ķermeņa čakras un čakras augstākajā līmenī.

Seansa garums: 60 min.

Skaņā var apstrādāt jebkāda veida pieprasījumu, nodomu vai problēmu. Ar savu balsi es varu pavadīt Jūs uz dažādām dimensijām vai vadīt meditācijā.

Pietekties konsultācijaisazināties ar mani.