Tatjana Fomičeva

Esi sveicināta, kristāliskā dvēsele!

Aicinu iepazīties! Mani sauc Tatjana Fomičeva. Ar akmeņiem un kristāliem nodarbojos jau 20 gadus, lai gan pēc izglītības neesmu ģeoloģe. Es pētu akmeņu enerģētiku un to kādā veidā tā iespaido cilvēku. Šajā virzienā esmu uzkrājusi bagātu zināšanu krājumu un labprāt dalos ar to. Esmu nonākusi pie izpratnes, kā arī vairākkārt to pārbaudīju praksē, ka kristāliskās enerģijas labvēlīgi iedarbojas uz cilvēku un telpu tam apkārt.

Dziedinošās prakses, enerģētiskās harmonizēšanas un pret novecošanās prakses (man gan labāk patīk sacīt – prakses, kas atjauno) ir īpaši efektīvas pielietojot akmeņus un kristālus. Ar akmeņiem var darboties gan tiešā (kontakta) gan netiešā (bezkontakta) veidā.

Es praktizēju bezkontakta metodi. Bezkontakta metode lieliski darbojas arī attālināti, tā ļauj strādāt ar cilvēka kristāliskām enerģijām mijiedarbojoties jebkurā attālumā gan kabinetā, gan pielietojot viedtehnoloģijas.

Patiesībā kristāliskās enerģijas ir pazīstamas ikvienam. Atcerēties sevi bērnībā? Esmu droša, arī Jūs esiet lasījuši kabatā un nesuši uz mājām pludmales akmentiņus. Tas ir tāpēc, ka jebkurš bērns izjūt akmens enerģiju, taču vēlāk to aizmirts. Šo spēju sajust ir iespējams atcerēties un atgriezt!

Savas enerģētikas sakārtošanai akmeņus un kristālus ir iespējams izmantot patstāvīgi vai arī vērsties pie praktizējošā speciālista. Esmu atvērta sadarbībai un gatava dalīties ar Jums savā pieredzē.

Pie manis var pasūtīt individuālos seansus.


Dziedošo kristālisko bļodu skaņa