Kristāliskais kociņš

Par kociņu

Plašāk pazīstams kā laimes kociņš 🙂 Kristāliskie kociņi galvenokārt ir domāti telpai (telpa, domāts kā space, jeb vide, dzīves vieta :)), tie ienes/projecē/ziņo koka simbolu tajā. Patiesībā tas ir spēcīgs dziedējošs simbols.

Tas simboilizē izaugsmi (dažādos šī vārda aspektos). Tas simbolizē dzimtas viedumu, spēku un atbalstu – kociņš ir kā savienotājs:

  • tā stumbrs ir koka īpašnieks,
  • saknes – senči,
  • kronis – debesu viedums un tas ko koka īpāsnieks saņem savas dvēseles līmenī, lai dzīvotu uz Zemes virsmas.

Pēc būtības kristālu koks ir dažādu laikmetu, laiku un eksistences līmeņu savienojums. Koka simbolam ir gana daudz citu skaidrojumu, tāpēc aicinu aplūkot plašajā interneta telpā un izvēlēties savējo (jo ir nozīme arī koka kroņa formai).

Katram kociņam, atkarībā no kristāliem kas to veido (tāpēc akmeņu izvēlei ir nozīme), ir sava pulsācija, kas tiek translēta telpā.

Kur novietot?

Kur biežāk saskarsies ar acīm, kur tam visvairāk piekļūs gaisma (ideāli, ja tā ir saules gaisma). Varbūt istabas centrs (var izmantot fenšuj zināšanas)). Katrā telpā var tikt novietots savs kociņš, katrs savam mērķim, ierobežojumu nav.

Kā darbojas?

Daudzie akmentiņi zariņos no stieplītes, nepārtraukti salasa un vienmērīgi izkaisa enerģiju telpā. Attīra to savā pamatnē (tāpēc pamatnītei ir noteikti jābūt no akmens un savienotam ar metālu) un izlaiž atpakaļ telpā. Pēc būtības tie palielina kopējo gaismas (domāts ne fiziskā gaisma)) daudzumu – attīrītas, krtistāliskās gaismas daudzumu.

Pateicoties kociņa attīršošai īpašibai, to var izmantot rotu tīrīšanai, novietojot tos uz kociņa zariņiem.

Mūsu veidotie kociņi ir progresīvākie, tāpēc turpinu 😉

Koka saknes veido 3 lapiņu spirāli. Arī tai ir sava ne mazsvarīga nozīme! Pēc savas būtības tā ir progresīvā ierastās spirāles forma, kuras centrā ir pilnīga nulle, kas iestiepj auru tuvāk Zemes un Visuma centram, attīra to. Saprotams ka mūsu kociņa veidojumā tai ir norādīta 2.loma. Taču zemāk ielieku pilnu spirāles aprakstu (ja gribēsi, uztaisīsim arī šādu aktivatoru).

Par spirāli

Spirāle ir kustības, pārmaiņu un attīstības simbols. Tā ir viena no gaismas valodas ģeometrijas pamatformām. Sprāle ir spējīga izskustināt sastāvējušās enerģijas. Šo kustību ir saprātīgi jāpārvalda! Tā automātiskā režīmā iegriež telpas enerģījas, atdzīvina tās un paaugstina to vibrāciju līmeni. Atliek vien ievirzīt sev vajadzīgajā gultnē 🙂

Spirāle ir tāda veida struktūra ar kuru ir vienkārši sadarboties, pēc būtības tā rada (izveido) spēka vietu. Kurā vienmēr dzīvo dzīvā enerģijas plūsma. Tā ir sava veida dzīva mājokļa/telpas čakra, kas spēj dziedēt telpu un tās iemītniekus, piepildīt to ar spēku un Planētas atbalstu.

Kā spirāle spēj atbalstīt?

Spirāle palīdz gadījumos ja:

  • periodiski sanāk iekrist emocionālaja bedrē,
  • kam ir izsīcis radošums,
  • ir bail no pārmaiņām.
    Spirāle ir spēcīgs instruments tiem, kas vēlas pārvaldīt procesu, vienīgais nosacījums –
    apzināti.

Kā komunicēt?

Pa spirāli var doties pastaigā ar nodomu meditejot vai kustībā ar roku. Jebkura spirāles vietā
var apstāties un kādu brīdi uzturēties ilgāk.

Spirāles centrs

Spirāles centrs ir piemērots enerģiju sabalansēšanai. Tajā notiek ass “Zeme-Debesis” centrēšana. Civlēka ķermeņi (fiziskais, mentālais un garīgais) sinhronizējās ar Planētu. Virzība uz centru vienmēr it attīroša un atbrīvojoša, tā, kas atver vietu jaunajam. Kad Jūs ieritināties viducī, pāriet nogurums. Virzība no centra uz ārpusi – ļauj atvērt (atrinitāt) dzīvi jaunajā līmenī, izsakot nodomu, piesaistīt vēlamo.

Kā var izmantot praktiski?

Attīrīt rotas – ievietot tās uz siprāles un atstājot uz nakti, līdzīgi var rīkoties ar tuvinieku bildēm, tā notiek viņu harmonizēšana. Tas gan ir jādara ar viņu piekrišanu!

Ko nevajadzētu darīt?

Spirāli nedrīkst novietot pie datora vai televizora.

…Es jau pieminēju par mūsu īpašiem veidotiem kociņiem, vēl turpinu… 😉

Koka zariņos atrodas zvaniņi. Skaņa arī ir vibrācija, kas izplatās telpā, ieskaitot smalkos
līmeņus.

Skaņas vibrācija

Skaņas vibrācija translē kristālu vibrāciju telpā. Citiem vārdiem sakot stāsta telpai, piesātina to ar kristālu informāciju. Līdzīgi ar saules gaismu, ja tā spīd cauri kristālam)) Skaņa pati par sevi arī attīra telpu. Saprotams, ka koka zariņi nespēj paši iezvanīties, tāpēc tas ir jādara kociņa īpašniekam, kolosāla rotaļa ;). Darbība, saskarsme, uzmanība “uztur” kristālus, objektu pie aktīvas “dzīvības”. Praktiski visu sev apkārt mēs apgarojam, jo pēc savas būtības esam radītāji. Kristālu kociņš nesakals un nemirs, atšķirībā no īstā koka, tas tikai iemigs )), kļūs pasīvāks.

Vai ir jātīra? Nav! Bet periodiski var apsmidzināt ar ūdeni. Taču uzmanīgi- metāls var oksidēties.

Akmeņos var ielikt nodomu

Tie sevi to pieglabā un translē telpā. Prakses ir dažādas, te būs vienkārša instrukcija:

  • jālīdzsvarojas;
    Tā var būt jebkāda tev ērta un zināma darbība/prakse, kuras rezultātā tu ieej meditatīva (līdzvara/taisnā) stāvoklī.
  • paņem kociņu rokā (labāk starp plaukstām), sajūt to;
  • Iečukst savu nodomu tajā, vēlams 3 reizes. Definējot nodomu jāatceras par ētiku un Visuma likumiem ;), jo tā ir atbildība!
  • tagad kociņš translē tajā ieikto nodomu!
    Darbību vēlams atkārtot 3 reizes, piemēram 3 vakarus.

Turpinot periodiski iezvanīt zvaniņos, tu ar darbību apliecināsi Visumam par savu nodomu! 🙂 Jebkura afirmācija/nodoms ir reizes efektīvāks, ja tiek apstiprināts/apliecināts kustībā jeb darbībā (piemēram jogojot)). “Es daru šo, šim nodomam …” Te mēs darbojamies kā Radītājs, izmantojot zināšanas par enerģiju darbības principiem. Pieskāriens zvaniņam – ir apliecinošā darbība, kurai pievienojas skaņa (divi vienā = darbība + skaņa)).

Ja rodas nepieciešamība izņemt nodomu (attīrīt akmeņus no tā) – pateikt – “tu esi tīrs no programmas” (3 reizes) un izlikt uz pilnu mēness ciklu ārā (vietā kur “redz” mēnesi), bet kur neizmirkst.