Privātuma politika

NM TATJANA FOMICEVA rūpējas par vietnes tatjanafomiceva.lvlietotāju sniegtās informācijas un personas datu konfidencialitāti un apņemas pielikt visas iespējamās pūles, lai tos neatklātu, aizsargātu un droši uzglabātu saskaņā ar likumiem par informācijas konfidencialitāti.

NM TATJANA FOMICEVA saņemtie personas dati tiek izmantoti, lai lietotājiem sniegtu aktuālu informāciju par interneta translācijas detaļām, palīdzētu veikt apmaksu un nosūtītu personīgu ielūgumu.

NM TATJANA FOMICEVA ievēro personas datu konfidencialitātes nodrošināšanas principus saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanas prasībām, GDPR regulu un vispārpieņemtajiem ētikas standartiem.

Informācijas apkopošana un izmantošana

NM TATJANA FOMICEVA apkopo informāciju, ko lietotāji iesniedz izglītības pasākuma noturēšanai: vārds un uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs – tikai likumā paredzētajos gadījumos.

NM TATJANA FOMICEVA garantē, ka konfidenciāla informācija netiek izpausta un nodota trešajām personām (IZVĒLES IESPĒJA izņemot pilnvarotas personas, tikai nolūkā izpildīt saistības pret lietotājiem). NM TATJANA FOMICEVA veic visus nepieciešamos pasākumus, ieskaitot kriptogrāfijas līdzekļus (šifrēšanu), lai aizsargātu lietotāju personas datus no nejaušas vai nesankcionētas trešo personu piekļuves tiem.

NM TATJANA FOMICEVA patur tiesības apkopot, grupēt un sistematizēt izejas statistikas datus rīku izstrādei un pakalpojumu sniegšanai lietotājiem. Apkopotie dati neļauj iegūt nekādu informāciju par konkrētiem lietotājiem bez viņu piekrišanas. Apkopoto informāciju vietnes tatjanafomiceva.lv administrācija var uzglabāt neierobežotu laiku.

Personas informācijas nodošana trešai personai

NM TATJANA FOMICEVA nepārdod un nenodod personisku informāciju par vietnes lietotājiem.

NM TATJANA FOMICEVA ir tiesības nodrošināt piekļuvi lietotāju personas datiem vienīgi šādos gadījumos:

1. Vietnes lietotājs ir devis tam savu personīgo piekrišanu.

2. Tas ir nepieciešams, lai noformētu pasūtījumu NM TATJANA FOMICEVA, informētu lietotājus par pasūtījuma statusu, precizētu informāciju un nosūtītu personīgu ielūgumu.

3. To pieprasa pašreizējie Latvijas tiesību akti vai valsts iestādes likumā paredzētajā kārtībā.

Biļetenu izsūtīšana pa e-pastu

NM TATJANA FOMICEVA ar lietotāju piekrišanu ir tiesības nosūtīt biļetenus, informāciju par īpašajiem piedāvājumiem un akcijām, kā arī nosūtīt individuālas atbildes uz klientu pieprasījumiem.

Jebkurā laikā lietotāji var atteikties no sūtījumiem, noklikšķinot uz atbilstošās saites jebkuras saņemtās vēstules apakšdaļā. Tāpat lietotājs var atteikties no sūtījumu saņemšanas, nosūtot vēstuli ar šādu prasību uz e-pasta adresi: tfomiceva@gmail.com.

Izmaiņas privātuma politikā

NM TATJANA FOMICEVA ir tiesības veikt izmaiņas un papildinājumus šajā privātuma politikā.

Pašreizējā NM TATJANA FOMICEVA konfidencialitātes politikas versija ir publicēta vietnē tatjanafomiceva.lv.

Jautājumi par privātuma politiku

Ja Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai komentāri par NM TATJANA FOMICEVA privātuma politiku, varat sazināties ar mums pa e-pastu: tfomiceva@gmail.com.