Seansi ar kristāliskām enerģijām

Pie manis var pasūtīt individuālos seansus:

  • Auras harmonizēšanas seanss ar kristāliskām enerģijām;
  • Dziedošo kristālisko bļodu skaņas sesiju;
  • Akmeņu izkārtojuma zilēšanas seanss – akmeņu orākuls;
  • Individuālā akmens piemeklēšana atbilstoši Jūsu vajadzībai vai mērķiem.

Kā tas notiek?

Izvēlaties pasūtījuma formu. Informācijas sadaļa ir ļoti būtiski norādīt savu vajadzību (nodomu vai seansa mērķi), vēlamo rezultātu (jeb rezultātu, kas tiek sagaidīts), vēlamo (Jums ērtāko) laiku, dzimšanas datumu, foto, e-pastu, lai varu ar Jums sazināties. Pēc pasūtījuma apstrādes uz jūsu e-pastu tiks nosūtīta informāciju par seansa norises precīzu datumu un laiku.

Vēršu Jūsu uzmanību, es neizpildu pasūtījumus kas var nodarīt kaitējumu trešajai pusei vai iekļauj trešās puses gribu.

Vai ir kas nepieciešamas no Jūsu puses sesijas laikā?

Jums ir jāizbrīvo stunda laika tikai un vienīgi sev. Šajā brīdī Jums jābūt ārpus sabiedrības, mājās, gultā vai vienkārši mierīgā stāvoklī. Citi cilvēki vai dzīvnieki nedrīkst atrasties blakus. Lūdzu izslēgt televizoru un telefonu, lai nekas nenovērš Jūsu uzmanību. Jums ir jāsēž vai jāguļ miera stāvoklī, ir ieteicams apsegties ar siltu segu vai pledu. Ja jums ir tāda prasme, ieklausieties savā ķermenī. Seansa ilgums ~ 1 stunda.

Pēc seansa.

Pēc seansa beigām Jūs droši variet atgriezties pie saviem darbiem. Ir labi, ja savu nodomu (vēlmes) pierakstīsiet uz lapas un skaļā balsī izlasīsiet tos trīs reizes, tas būs vēlējums Jums pašam, Jums atjaunotajam! Sapņojiet, vēlaties, ienesiet sevī jaunu programmu.

No savas praktiskas pieredzes seansu rekomendēju veikt vakarā, lai pēc tā norises varētu doties pie miega. Tā kristāliskās enerģijas labāk integrējas.

Savus novērojumus un atskaiti par seansa norisi iesūtīšu Jums e-pastā. Nosūtīšu arī akmens fotoattēlu un īsu tā aprakstu – pielietojums, kristāliskās rekomendācijas.

Ja esiet pasūtījuši skaņas sesiju, tad pie kopējā apraksta pievienošu audio failu un rekomendācijas kādā veidā to vislabāk klausīties.


Auras harmonizēšanas seanss ar kristāliskām enerģijām

Kad ir zaudēts dzīves līdzsvars, auras harmonizācijas seanss ar kristāliskām enerģijām ļauj ātri atjaunoties. Harmoniskā enerģētika ļauj uzlabot visas dzīves sfēras: veselību, attiecības, labklājību, karjeru, personīgo realizāciju…

Aura ir cilvēka enerģētiskais kostīms. Ja kostīms ir novalkājies, to var atjaunot un iztīrīt.

Harmoniskā enerģētika ļauj uzlabot visas dzīves sfēras: veselību, attiecības, labklājību, karjeru, personīgo realizāciju un citas.

Vairāk par auras harmonizēšanu – lasiet šeit.

Dziedošo kristālisko bļodu skaņa

Pateicoties sadarbībai ar akmeņiem un kristāliem, esmu nonākusi līdz kristāliskai skaņai (dziedošo kristālisko bļodu skaņa) un to praksei.

Skaņas vibrācija ir spējīga iekļūt jebkurā vidē, tā nepārnes vielu, tikai enerģiju tīrā veidā. Šī iemesla dēļ, dziedošo bļodu melodijas klausītājam uzlabojas fiziskais stāvoklis. Atrodoties skaņas iespaidā, notiek cilvēka enerģētiskā atjaunošanās.

Uz skaņas viļņa var uzlikt specifisku nodomu. Tas, kopā ar tīro enerģiju, tiks piegādāts auguma šūnās. Nonākot telpā skaņas vilnis vienmēr zīmē skaistus rakstus un/vai mandalas. Jāteic, to dara arī kristāliskā gaisma. Kristālisko bļodu skaņas vibrācija strukturē ķermeņa šķidrumus, pietuvina klausītāja vibrāciju rakstu tuvu ideālajam. Kristāli daudz labāk, salīdzinājumā ar cita veida vidēm, vada skaņu, iegaumē to. Caur skaņu akmeņi programmējas un vēlāk ilgstoši translē to jūsu apkārtējā telpā. Tāpēc skaņu sesijās sev līdzi drīkst un pat būtu rekomendējas ņemt kristālus.

Dziedošo kristālisko bļodu skaņas vibrācija ir nododama arī attālināti.

Akmeņu izkārtojuma zilēšanas seanss – akmeņu orākuls

Kā lai ierauga situāciju kā vienu veselumu? Kādā veidā saņemt sapratnes un mīlestības dzirksti? Kā var ieslēgt pārmaiņu enerģijas … un doties vajadzīgajā (atbilstošā) virzienā?

Nekas nenotiek tāpat vien! Viss ir atbilde! Savukārt jautājums var kavēties.

Lai būtu iespējams saprast savu situāciju kristāliskajā pasaulē, var uzdot jautājumu akmeņiem. Akmeņu orākuls jeb akmeņu izkārtojuma zīlēšana palīdzēs jebkuru situāciju padarīt skaidrāku uztverei.

Akmeņi palīdzēs ieraudzīt enerģētisko situāciju kas atrodas Jums apkārt. Vienas konsultācijas laikā atbilstoši tēmām un pieprasījumiem tiek izpildīti vairāki akmeņu izkārtojumi.

Pietekties konsultācijaisazināties ar mani.